Teosyal First Lines – na pierwsze zmarszczki

Teosyal First LinesTeosyal First Lines zawiera usieciowany kwas hialuronowy (Twoja skóra musi przywitać zimę). Preparat przeznaczony jest do korekcji delikatnych, dopiero pojawiających się zmarszczek, szczególnie na wrażliwych obszarach, np.: wokół oczu, na szyi czy dekolcie. Kuracja z wykorzystaniem tego preparatu uruchamia procesy naprawcze, przywracając starzejącej się skórze witalność i blask. Zabieg można dodatkowo połączyć z terapią nawilżającą. Preparat występuje w wersji z lidokainą (Teosyal PureSense First Lines). Efekt iniekcji utrzymuje się ok. 6 miesięcy.

Zastosowanie wysokiej jakości wypełniaczy, jak Teosyal First Lines, pomaga przywrócić właściwy poziom nawilżenia skóry, wygładzić ją, a tym samym dodać jej młodzieńczego blasku

lek. med. Anna Grodecka, Instytut Medycyny Estetycznej MEDestetis w Krakowie

Teosyal First Lines efekty

Cena: od 700 zł, Instytut Medycyny Estetycznej MEDestetis Kraków, ul. Iwona Odrowąża 18, www.medestetis.pl


O marce
Od 10 lat marka Teosyal dostarcza pacjentom na całym świecie innowacyjne rozwiązania w zakresie poprawy kondycji skóry. Teosyal to szeroka gama preparatów na bazie kwasu hialuronowego przeznaczonych m.in. do wypełnień ust, fałd nosowo-wargowych, zmarszczek, a także zabiegów wolumetrycznych oraz bogata linia kosmeceutyków. Wszystkie produkty są opracowywane w laboratoriach TEOXANE Laboratories w Genewie, skąd trafiają na rynek 90 krajów świata. Firma posiada trzy filie: we Francji, Niemczech i Włoszech. W Polsce preparaty Teosyal są dostępne od 2006 r. Ich wyłącznym dystrybutorem jest firma NewDerm sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.